1. ...dbamy o nasz profesjonalizm dla Ciebie...

Kim jesteśmy?

... Dbamy o nasz profesjonalizm dla Ciebie…

Magcosmet to ekskluzywny sklep internetowy oferujący najwyższej jakości kosmetyki dla całej rodziny.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego królestwa kosmetyków, w którym znajdziecie szeroki asortyment produktów naturalnych, gabinetowych, fryzjerskich i aptecznych.

Założycielem jest kosmetolog z wieloletnim stażem, która w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie udziela porad dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała.

Udostępniamy dla Państwa dział konsultacje, w którym podczas cotygodniowych spotkań online będzie można dowiedzieć się między innymi o zasadach prawidłowej pielęgnacji i uzyskać informacje o oferowanych produktach kosmetycznych. 

Od 2016 roku jesteśmy także dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków do włosów Insight, OWay, NaCreo Man, Una na terenie województwa podkarpackiego.

Nasza platforma powstała po to , abyś w jednym miejscu miał możliwość:

• kupić oryginalne produkty pochodzące tylko od autoryzowanych przedstawicieli

• kupić kosmetyki, które lubisz lub polubisz

• skorzystać z porady kosmetologa, który poprzez prowadzone konsultacje pomoże określić, które kosmetyki są dla Ciebie najlepsze i jak je stosować.

Wysoki standard i profesjonalna obsługa

Wysoki standard sklepu utrzymujemy poprzez profesjonalną obsługę klienta od momentu konsultacji, poprzez pomoc przy dokonywaniu zakupów oraz ekskluzywne zapakowanie przesyłki.

Strona zaprojektowana została dla Ciebie tak, abyś z łatwością znalazł to, czego szukasz korzystając z menu lub wyszukiwarki.

Nasze produkty

Oferując kosmetyki wysokiej i gwarantowanej jakości, dbamy o Twoją skórę, ciało i włosy jednocześnie utrzymując wysoki standard sklepu.

Marki, które Państwo u nas znajdą to między innymi INSIGHT , SARYNA KEY , NACREO MAN , UNA , ORGANICSERIES, OLIVOLIO, O-WAY oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta Hurtowa

Zapraszamy sklepy i salony fryzjerskie do współpracy.

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji włosów na terenie województwa podkarpackiego.

Nasze marki to: Insight , Una , OWay , NaCreo Man.

W celu zapoznania się z oferą hurtową prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 888905906 lub mailowy: hurtownia@magcosmet.pl


Zespół Magcosmet
 

infolinia 888-905-906